| OPTICAL ZOOM | 100Х |
| Brand | LEVENHUK |
| MODEL: | МИКРОСКОП И ТЕЛЕСКОП SCOPE 2 |
| TYPE: | ТЕЛЕСКОП |
| OPTICAL ZOOM: | 100Х |
| OBJECTIVE LENS: | 50mm |
| FOCAL LENGHT: | 500mm |
| FOCAL RATIO: | F/10 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5905555012520 |













| OPTICAL ZOOM | 100Х |
| Brand | LEVENHUK |
| MODEL: | МИКРОСКОП И ТЕЛЕСКОП SCOPE 2 |
| TYPE: | ТЕЛЕСКОП |
| OPTICAL ZOOM: | 100Х |
| OBJECTIVE LENS: | 50mm |
| FOCAL LENGHT: | 500mm |
| FOCAL RATIO: | F/10 |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5905555012520 |