| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ | 15/75 |
| Марка | CELESTRON |
| МОДЕЛ: | CELESTRON FIRSTSCOPE 76 21024 |
| ТИП: | ТЕЛЕСКОПИ |
| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ: | 15/75 |
| ДИАМЕТЪР НА ЛЕЩАТА: | 76 mm |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 300 mm |
| СМЕНЯЕМИ ОКУЛЯРИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 050234210249 |








i
"" Днес

| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ | 15/75 |
| Марка | CELESTRON |
| МОДЕЛ: | CELESTRON FIRSTSCOPE 76 21024 |
| ТИП: | ТЕЛЕСКОПИ |
| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ: | 15/75 |
| ДИАМЕТЪР НА ЛЕЩАТА: | 76 mm |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 300 mm |
| СМЕНЯЕМИ ОКУЛЯРИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 050234210249 |