| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ | 118х |
| Марка | CELESTRON |
| МОДЕЛ: | TRAVEL SCOPE 50 |
| ТИП: | ТЕЛЕСКОПИ |
| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ: | 118х |
| ДИАМЕТЪР НА ЛЕЩАТА: | 50 mm |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 360 mm |
| СМЕНЯЕМИ ОКУЛЯРИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 50234210386 |



i
"" Днес
| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ | 118х |
| Марка | CELESTRON |
| МОДЕЛ: | TRAVEL SCOPE 50 |
| ТИП: | ТЕЛЕСКОПИ |
| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ: | 118х |
| ДИАМЕТЪР НА ЛЕЩАТА: | 50 mm |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 360 mm |
| СМЕНЯЕМИ ОКУЛЯРИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 50234210386 |