| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ | 152х |
| Марка | LEVENHUK |
| МОДЕЛ: | DISCOVERY SKY T76 |
| ТИП: | ТЕЛЕСКОПИ |
| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ: | 152х |
| ДИАМЕТЪР НА ЛЕЩАТА: | 76 mm |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 700 mm |
| СМЕНЯЕМИ ОКУЛЯРИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5905555012568 |






i
"" Днес
| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ | 152х |
| Марка | LEVENHUK |
| МОДЕЛ: | DISCOVERY SKY T76 |
| ТИП: | ТЕЛЕСКОПИ |
| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ: | 152х |
| ДИАМЕТЪР НА ЛЕЩАТА: | 76 mm |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 700 mm |
| СМЕНЯЕМИ ОКУЛЯРИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5905555012568 |