| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ | x160 |
| Марка | LEVENHUK |
| МОДЕЛ: | SKYLINE TRAVEL 80 |
| ТИП: | ТЕЛЕСКОПИ |
| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ: | x160 |
| ДИАМЕТЪР НА ЛЕЩАТА: | 80 mm |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 400 mm |
| СМЕНЯЕМИ ОКУЛЯРИ: | Да |
| РАЗМЕР: | 67X26X14 CM |
| EAN | 643824208551 |











i
"" до 4 дни
| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ | x160 |
| Марка | LEVENHUK |
| МОДЕЛ: | SKYLINE TRAVEL 80 |
| ТИП: | ТЕЛЕСКОПИ |
| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ: | x160 |
| ДИАМЕТЪР НА ЛЕЩАТА: | 80 mm |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 400 mm |
| СМЕНЯЕМИ ОКУЛЯРИ: | Да |
| РАЗМЕР: | 67X26X14 CM |
| EAN | 643824208551 |