| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ | ДО 350х |
| Марка | VICTORIA |
| МОДЕЛ: | 700X76 |
| ТИП: | ТЕЛЕСКОПИ |
| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ: | ДО 350х |
| ДИАМЕТЪР НА ЛЕЩАТА: | 76 мм |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 700 мм |
| СМЕНЯЕМИ ОКУЛЯРИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6938765876445 |









i
"" Днес
| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ | ДО 350х |
| Марка | VICTORIA |
| МОДЕЛ: | 700X76 |
| ТИП: | ТЕЛЕСКОПИ |
| ОПТИЧНО ПРИБЛИЖЕНИЕ: | ДО 350х |
| ДИАМЕТЪР НА ЛЕЩАТА: | 76 мм |
| ФОКУСНО РАЗСТОЯНИЕ: | 700 мм |
| СМЕНЯЕМИ ОКУЛЯРИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6938765876445 |