| МОЩНОСТ | 1200 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 1.50 L |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MMB6174S |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВИД НА КАНАТА: | СТЪКЛО |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 1.50 L |
| МАТЕРИАЛ НА НОЖА: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.471 kg |
| EAN | 4242005215997 |







