| POWER | 1200 W |
| WORK LEVELS | 2 |
| JUG CAPACITY | 1.50 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MMB6174S |
| POWER: | 1200 W |
| WORK LEVELS: | 2 |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| JUG TYPE: | GLASS |
| JUG CAPACITY: | 1.50 L |
| BLADE MATERIAL: | STAINLESS STEEL |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.471 kg |
| EAN | 4242005215997 |







