| МОЩНОСТ | 1500 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 7 |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 2.00 L |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | BP1500DE |
| ТИП БЛЕНДЕР: | ОБИКНОВЕН |
| МОЩНОСТ: | 1500 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 7 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ВИД НА КАНАТА: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 2.00 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.600 kg |
| EAN | 3838782993893 |





