| POWER | 1500 W |
| WORK LEVELS | 7 |
| JUG CAPACITY | 2.00 L |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | BP1500DE |
| TYPE BLENDER: | NORMAL |
| POWER: | 1500 W |
| WORK LEVELS: | 7 |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| JUG TYPE: | PLASTIC |
| JUG CAPACITY: | 2.00 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 5.600 kg |
| EAN | 3838782993893 |





