| МОЩНОСТ | 800 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 0.75 L |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HR2764/00 |
| ТИП БЛЕНДЕР: | ВИСОКОСКОРОСТЕН |
| МОЩНОСТ: | 800 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ФУНКЦИЯ ПУЛС: | Не |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 0.75 L |
| МАТЕРИАЛ НА НОЖА: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ВАКУУМ СИСТЕМА: | Не |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | КАПАЧКА ЗА ПИЕНЕ |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.00 м |
| Размери: | 144X140X383 |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.800 kg |
| EAN | 8720389032554 |







