| МОЩНОСТ | 1500 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 1.50 L |
| Марка | SOLAC |
| МОДЕЛ: | BV5728 B&B |
| МОЩНОСТ: | 1500 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| ВИД НА КАНАТА: | СТЪКЛО |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 1.50 L |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ТРОШЕНЕ НА ЛЕД: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.450 kg |
| EAN | 8433766160404 |







