| МОЩНОСТ | 1200 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 3 |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА | 1.50 L |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | BL87G831 |
| ТИП БЛЕНДЕР: | ВИСОКОСКОРОСТЕН |
| МОЩНОСТ: | 1200 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 3 |
| ВИД НА КАНАТА: | СТЪКЛО |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА: | 1.50 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.710 kg |
| EAN | 3016667248621 |










