| POWER | 1200 W |
| WORK LEVELS | 3 |
| JUG CAPACITY | 1.50 L |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | BL87G831 |
| TYPE BLENDER: | HIGH SPEED BLENDER |
| POWER: | 1200 W |
| WORK LEVELS: | 3 |
| JUG TYPE: | GLASS |
| JUG CAPACITY: | 1.50 L |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 5.710 kg |
| EAN | 3016667248621 |










