| ОБЩА МОЩНОСТ | 7 W |
| БАТЕРИЯ | ДО 12 ЧАСА |
| POWERBANK | Не |
| GOOGLE/SIRI | Не |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ | IP68 |
| Марка | JBL |
| МОДЕЛ: | TUNER 3 BLACK |
| ОБЩА МОЩНОСТ: | 7 W |
| BLUETOOTH: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| БАТЕРИЯ: | ДО 12 ЧАСА |
| POWERBANK: | Не |
| GOOGLE/SIRI: | Не |
| ЗАРЯДНО УСТРОЙСТВО: | USB TYPE-C |
| ТЕГЛО: | 0.550 kg |
| УСТОЙЧИВ В СОЛЕНА ВОДА: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 1200130024047 |





















