| TOTAL POWER | 7 W |
| BATTERY | ДО 12 ЧАСА |
| POWERBANK | No |
| GOOGLE/SIRI | No |
| DUST/WATER PROOF | IP68 |
| Brand | JBL |
| MODEL: | TUNER 3 BLACK |
| TOTAL POWER: | 7 W |
| BLUETOOTH: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| BATTERY: | ДО 12 ЧАСА |
| POWERBANK: | No |
| GOOGLE/SIRI: | No |
| CHARGER: | USB TYPE-C |
| WEIGHT: | 0.550 kg |
| SALTWATER-PROOF: | No |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 1200130024047 |





















