| ТИП ЧАДЪРИ | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 180.0 см |
| ВИСОЧИНА | 180.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | МИКС ЦВЕТОВЕ |
| Марка | MUHLER |
| МОДЕЛ: | TI-08I01 |
| ВИД: | ПЛАЖЕН |
| ТИП ЧАДЪРИ: | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 180.0 см |
| ВИСОЧИНА: | 180.00 см |
| СТОЙКА ЗА ЧАДЪР: | Не |
| МАТЕРИАЛ: | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | МИКС ЦВЕТОВЕ |
| ТЕГЛО: | 0.920 kg |
| EAN | 3800139257019 |











