| UMBRELLA TYPE | METAL |
| DIAMETER SM | 180.0 см |
| HEIGHT | 180.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | МИКС ЦВЕТОВЕ |
| Brand | MUHLER |
| MODEL: | TI-08I01 |
| KIND: | ПЛАЖЕН |
| UMBRELLA TYPE: | METAL |
| DIAMETER SM: | 180.0 см |
| HEIGHT: | 180.00 см |
| UMBRELLA STAND: | No |
| MATERIAL: | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | МИКС ЦВЕТОВЕ |
| WEIGHT: | 0.920 kg |
| EAN | 3800139257019 |











