| ТИП ЧАДЪРИ | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 220.0 см |
| ВИСОЧИНА | 221.00 см |
| МАТЕРИАЛ | Полиестер 140гр/м2 UV покрити |
| ЦВЯТ | СИН |
| Марка | UCAMP |
| МОДЕЛ: | XD-B007/ HD-3004 |
| ВИД: | ПЛАЖЕН |
| ТИП ЧАДЪРИ: | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР СМ: | 220.0 см |
| ВИСОЧИНА: | 221.00 см |
| СТОЙКА ЗА ЧАДЪР: | Не |
| МАТЕРИАЛ: | Полиестер 140гр/м2 UV покрити |
| ЦВЯТ: | СИН |
| ТЕГЛО: | 2.100 kg |
| EAN | 8939972091155 |





