| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.0 " |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | KNOMO |
| МОДЕЛ: | OXBERRY 15" BK |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.0 " |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 5055385413841 |



| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.0 " |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | KNOMO |
| МОДЕЛ: | OXBERRY 15" BK |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.0 " |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 5055385413841 |