| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | полиетилен/полиуретан |
| ЦВЯТ | ЖЪЛТ |
| Марка | TUCANO |
| МОДЕЛ: | Gommo 15.6" YELLOW BKGOM15-Y |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | полиетилен/полиуретан |
| ЦВЯТ: | ЖЪЛТ |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| EAN | 8020252186811 |







i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | полиетилен/полиуретан |
| ЦВЯТ | ЖЪЛТ |
| Марка | TUCANO |
| МОДЕЛ: | Gommo 15.6" YELLOW BKGOM15-Y |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | полиетилен/полиуретан |
| ЦВЯТ: | ЖЪЛТ |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| EAN | 8020252186811 |