| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | полиетилен/полиуретан |
| COLOUR | ЖЪЛТ |
| Brand | TUCANO |
| MODEL: | Gommo 15.6" YELLOW BKGOM15-Y |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | полиетилен/полиуретан |
| COLOUR: | ЖЪЛТ |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| EAN | 8020252186811 |










