| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | полиетилен |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | TUCANO |
| MODEL: | PLANET BLACK |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | полиетилен |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SECTION NUMBER: | 3 БР |
| EAN | 8020252118423 |








i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | полиетилен |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | TUCANO |
| MODEL: | PLANET BLACK |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | полиетилен |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SECTION NUMBER: | 3 БР |
| EAN | 8020252118423 |