| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | B210 15,6" GX40Q17225 BLACK |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 191999684750 |



i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | B210 15,6" GX40Q17225 BLACK |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 191999684750 |