| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАТ |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | JERSEY 14" /185628 |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАТ |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| EAN | 4047443405371 |






| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАТ |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | JERSEY 14" /185628 |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАТ |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| EAN | 4047443405371 |