| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | B210 15,6" GX40Q17227 GRAY |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 191999684767 |



i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| ЦВЯТ | СИВ |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | B210 15,6" GX40Q17227 GRAY |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 191999684767 |