| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | LENOVO |
| MODEL: | B210 15,6" GX40Q17227 GRAY |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | No |
| EAN | 191999684767 |



i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| COLOUR | СИВ |
| Brand | LENOVO |
| MODEL: | B210 15,6" GX40Q17227 GRAY |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | No |
| EAN | 191999684767 |