| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| COLOUR | СИН |
| Brand | LENOVO |
| MODEL: | B210 15,6" GX40Q17226 BLUE |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| COLOUR: | СИН |
| WARRANTY: | No |
| EAN | 191999684736 |



i
"" in 4 days
| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| COLOUR | СИН |
| Brand | LENOVO |
| MODEL: | B210 15,6" GX40Q17226 BLUE |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| COLOUR: | СИН |
| WARRANTY: | No |
| EAN | 191999684736 |