| DIMENSION IN INCHES | 14.0 " |
| MATERIAL | НЕОПРЕН |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | TUCANO |
| MODEL: | 13,3-14" BFM1314-BK |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 14.0 " |
| MATERIAL: | НЕОПРЕН |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 8020252076822 |



i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 14.0 " |
| MATERIAL | НЕОПРЕН |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | TUCANO |
| MODEL: | 13,3-14" BFM1314-BK |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 14.0 " |
| MATERIAL: | НЕОПРЕН |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 8020252076822 |