| DIMENSION IN INCHES | 14.1 " |
| MATERIAL | Polyester |
| COLOUR | ТЪМНО СИВ |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | TAYRONA 14.1" /216545 |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 14.1 " |
| MATERIAL: | Polyester |
| COLOUR: | ТЪМНО СИВ |
| SECTION NUMBER: | 2 БР |
| EAN | 4047443465580 |







i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 14.1 " |
| MATERIAL | Polyester |
| COLOUR | ТЪМНО СИВ |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | TAYRONA 14.1" /216545 |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 14.1 " |
| MATERIAL: | Polyester |
| COLOUR: | ТЪМНО СИВ |
| SECTION NUMBER: | 2 БР |
| EAN | 4047443465580 |