| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | Polyester |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | NIZZA 15.6" /216530 |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | Polyester |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| EAN | 4047443464651 |







i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | Polyester |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | NIZZA 15.6" /216530 |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | Polyester |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| EAN | 4047443464651 |