| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | Polyester |
| COLOUR | ТЪМНО СИВ |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | TAYRONA 15.6" /216546 |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | Polyester |
| COLOUR: | ТЪМНО СИВ |
| SECTION NUMBER: | 2 БР |
| EAN | 4047443465597 |







| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | Polyester |
| COLOUR | ТЪМНО СИВ |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | TAYRONA 15.6" /216546 |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | Polyester |
| COLOUR: | ТЪМНО СИВ |
| SECTION NUMBER: | 2 БР |
| EAN | 4047443465597 |