| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | Polyester |
| COLOUR | ЧЕРВЕН |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | TAYRONA 15,6" /185649 |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | Polyester |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| EAN | 4047443419309 |



i
"" in 4 days
| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | Polyester |
| COLOUR | ЧЕРВЕН |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | TAYRONA 15,6" /185649 |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | Polyester |
| COLOUR: | ЧЕРВЕН |
| SECTION NUMBER: | 1 БР |
| EAN | 4047443419309 |