| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | Polyester |
| ЦВЯТ | ЧЕРВЕН |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | TAYRONA 15,6" /185649 |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | Polyester |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| EAN | 4047443419309 |



i
"" до 4 дни
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | Polyester |
| ЦВЯТ | ЧЕРВЕН |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | TAYRONA 15,6" /185649 |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | Polyester |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 1 БР |
| EAN | 4047443419309 |