| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ | Fabric/PU Leather |
| ЦВЯТ | СИВ/ЧЕРЕН |
| Марка | ACER |
| МОДЕЛ: | SLIM 3in1 14" NP.BAG1A.289 |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | Fabric/PU Leather |
| ЦВЯТ: | СИВ/ЧЕРЕН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4713883642453 |



















