| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | TUCANO |
| МОДЕЛ: | LOOP 15,6" LARGE BK |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 844668058375 |



| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | TUCANO |
| МОДЕЛ: | LOOP 15,6" LARGE BK |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 844668058375 |