| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | Polyester |
| ЦВЯТ | ТЪМНО СИВ |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | TAYRONA 15.6" /216546 |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | Polyester |
| ЦВЯТ: | ТЪМНО СИВ |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| EAN | 4047443465597 |







| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | Polyester |
| ЦВЯТ | ТЪМНО СИВ |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | TAYRONA 15.6" /216546 |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | Polyester |
| ЦВЯТ: | ТЪМНО СИВ |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| EAN | 4047443465597 |