| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ТЪМНО СИВ |
| Марка | NATEC |
| МОДЕЛ: | GAZELLE 15.6" GRAPH NTO-0812 |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | ТЪМНО СИВ |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 3 БР |
| Подходящ за Gaming: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | Не |
| EAN | 5901969405279 |

















