| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| MATERIAL | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ТЪМНО СИВ |
| Brand | NATEC |
| MODEL: | GAZELLE 15.6" GRAPH NTO-0812 |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| MATERIAL: | ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | ТЪМНО СИВ |
| SECTION NUMBER: | 3 БР |
| Gaming: | No |
| WARRANTY: | No |
| EAN | 5901969405279 |
















