| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | НАЙЛОН / ПОЛИЕСТЕР |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | XBP1805BR |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | НАЙЛОН / ПОЛИЕСТЕР |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 3 БР |
| ГАРАНЦИЯ: | 6 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800202098792 |







i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | НАЙЛОН / ПОЛИЕСТЕР |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | XBP1805BR |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | НАЙЛОН / ПОЛИЕСТЕР |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 3 БР |
| ГАРАНЦИЯ: | 6 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800202098792 |