| DIMENSION IN INCHES | 16.0 " |
| MATERIAL | РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | LENOVO |
| MODEL: | IDEAPAD GAMING GX41H70101 |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 16.0 " |
| MATERIAL: | РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| Gaming: | Yes |
| EAN | 195892042952 |







i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 16.0 " |
| MATERIAL | РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | LENOVO |
| MODEL: | IDEAPAD GAMING GX41H70101 |
| TYPE: | BACKPACK |
| DIMENSION IN INCHES: | 16.0 " |
| MATERIAL: | РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| Gaming: | Yes |
| EAN | 195892042952 |