| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 16.0 " |
| МАТЕРИАЛ | РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | IDEAPAD GAMING GX41H70101 |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 16.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| EAN | 195892042952 |







i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 16.0 " |
| МАТЕРИАЛ | РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | LENOVO |
| МОДЕЛ: | IDEAPAD GAMING GX41H70101 |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 16.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | РЕЦИКЛИРАН ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| Подходящ за Gaming: | Да |
| EAN | 195892042952 |