| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ | рециклирана пластмаса |
| ЦВЯТ | СИН |
| Марка | TUCANO |
| МОДЕЛ: | 13-14" GLOBAL BLUE |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | рециклирана пластмаса |
| ЦВЯТ: | СИН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| EAN | 8020252192645 |








i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ | рециклирана пластмаса |
| ЦВЯТ | СИН |
| Марка | TUCANO |
| МОДЕЛ: | 13-14" GLOBAL BLUE |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 14.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | рециклирана пластмаса |
| ЦВЯТ: | СИН |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ: | 2 БР |
| EAN | 8020252192645 |