| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | НЕОПРЕН |
| ЦВЯТ | ЧЕРВЕН |
| Марка | TUCANO |
| МОДЕЛ: | 15,6" BFM1516-RR/ RED |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | НЕОПРЕН |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| EAN | 8020252077065 |









i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | НЕОПРЕН |
| ЦВЯТ | ЧЕРВЕН |
| Марка | TUCANO |
| МОДЕЛ: | 15,6" BFM1516-RR/ RED |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | НЕОПРЕН |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| EAN | 8020252077065 |