| DIMENSION IN INCHES | 14.0 " |
| MATERIAL | рециклирана пластмаса |
| COLOUR | СИН |
| Brand | TUCANO |
| MODEL: | 13-14" GLOBAL BLUE |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 14.0 " |
| MATERIAL: | рециклирана пластмаса |
| COLOUR: | СИН |
| SECTION NUMBER: | 2 БР |
| EAN | 8020252192645 |








i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 14.0 " |
| MATERIAL | рециклирана пластмаса |
| COLOUR | СИН |
| Brand | TUCANO |
| MODEL: | 13-14" GLOBAL BLUE |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 14.0 " |
| MATERIAL: | рециклирана пластмаса |
| COLOUR: | СИН |
| SECTION NUMBER: | 2 БР |
| EAN | 8020252192645 |