| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | НАЙЛОН, ПОЛИЕСТЕР |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | XBP1807CM 15.6" CAMO |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | НАЙЛОН, ПОЛИЕСТЕР |
| EAN | 3800202093858 |






i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ | НАЙЛОН, ПОЛИЕСТЕР |
| Марка | XMART |
| МОДЕЛ: | XBP1807CM 15.6" CAMO |
| ТИП: | РАНИЦА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| МАТЕРИАЛ: | НАЙЛОН, ПОЛИЕСТЕР |
| EAN | 3800202093858 |