| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 16.0 " |
| МАТЕРИАЛ | НЕОПРЕН |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | TUCANO |
| МОДЕЛ: | 16" BFC1516 /BK |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 16.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | НЕОПРЕН |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 80202520 |



i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 16.0 " |
| МАТЕРИАЛ | НЕОПРЕН |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | TUCANO |
| МОДЕЛ: | 16" BFC1516 /BK |
| ТИП: | КАЛЪФ |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 16.0 " |
| МАТЕРИАЛ: | НЕОПРЕН |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 80202520 |