| DIMENSION IN INCHES | 16.0 " |
| MATERIAL | НЕОПРЕН |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | TUCANO |
| MODEL: | 16" BFC1516 /BK |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 16.0 " |
| MATERIAL: | НЕОПРЕН |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 80202520 |



i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 16.0 " |
| MATERIAL | НЕОПРЕН |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | TUCANO |
| MODEL: | 16" BFC1516 /BK |
| TYPE: | SLEEVE |
| DIMENSION IN INCHES: | 16.0 " |
| MATERIAL: | НЕОПРЕН |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 80202520 |