| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | SPORTSLINE MONTEGO 15.6" |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4047443149527 |






i
"" Днес
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ | 15.6 " |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | SPORTSLINE MONTEGO 15.6" |
| ТИП: | ЧАНТА |
| РАЗМЕР В ИНЧОВЕ: | 15.6 " |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4047443149527 |