| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | SPORTSLINE MONTEGO 15.6" |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4047443149527 |






i
"" Today
| DIMENSION IN INCHES | 15.6 " |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| Brand | HAMA |
| MODEL: | SPORTSLINE MONTEGO 15.6" |
| TYPE: | BAG |
| DIMENSION IN INCHES: | 15.6 " |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| EAN | 4047443149527 |